Пам'ятник одинарний з граніту Shivakashi та Букинського габро Vys 73
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Одинарний |
| Вид | Стела |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1530 мм |
| Вага | 655 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 113 000 ₴

