Пам'ятник одинарний із граніту Човнової та Букинського габро Vys 185
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Одинарний |
| Вид | Стела |
| Розташування | Вертикальне |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 880 мм |
| Висота | 1360 мм |
| Вага | 674 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 52 000 ₴

