Пам'ятник подвійний з граніту Новоселівка та Букинського габро ВИС 190
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Подвійний |
| Вид | Стела |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Висота | 1060 мм |
| Вага | 700 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 63 000 ₴

