Пам'ятник подвійний з Жадківського граніту та Букинського габро ВИС 195
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Подвійний |
| Вид | Стела |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 1900 мм |
| Висота | 1330 мм |
| Вага | 910 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 78 000 ₴

