Пам'ятник одинарний з граніту Shivakashi та Букінського габро Vys 8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Одинарний |
| Вид | Стела |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Колір | Бежевий |
| Розміри | |
| Довжина | 2100 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 1400 мм |
| Вага | 678 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 000 ₴


Відправка з 04 травня 2026