Пам'ятник одинарний із граніту Vizag Blue та Букінського габро А02
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Одинарний |
| Вид | Стела |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Колір | Фіолетовий |
| Розміри | |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Вага | 815 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 157 000 ₴


Відправка з 04 травня 2026