
Пам'ятник подвійний з граніту Viskount White та Букінського габро Е53
від 180 000 ₴
- Під замовлення
- Код: Е53
Відправка з 04 травня 2026+380 (97) 220-42-20
Тарасповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пам'ятник подвійний з граніту Viskount White та Букінського габро Е53
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Подвійний |
| Вид | Стела |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Довжина | 2300 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Висота | 1360 мм |
| Вага | 1019 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 180 000 ₴
