
Пам'ятник одинарний з граніту Viskount White та Absolut Blaсk (темно сірий) Вис-023 Інд
від 129 000 ₴
- В наявності
- Код: Вис-023 Інд
+380 (97) 220-42-20
Тарасповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пам'ятник одинарний з граніту Viskount White та Absolut Blaсk (темно сірий) Вис-023 Інд
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Одинарний |
| Вид | Стела |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1400 мм |
| Вага | 670 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 129 000 ₴
