Пам'ятник одинарний з Токівського граніту та Букинського габро Vys 177
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Одинарний |
| Вид | Стела |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Висота | 1610 мм |
| Вага | 770 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 88 000 ₴

