
Пам'ятник на військового з білого граніту Viscount White та Букінського габро А20
від 400 000 ₴
- Під замовлення
- Код: А20
Відправка з 04 травня 2026+380 (97) 220-42-20
Тарасповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пам'ятник на військового з білого граніту Viscount White та Букінського габро А20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Одинарний |
| Вид | Стела |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Довжина | 2500 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Висота | 1740 мм |
| Вага | 1660 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 400 000 ₴
