
Пам'ятник на військового з білого граніту Viscount White та Букінського габро А15
від 300 000 ₴
- Під замовлення
- Код: А15
Відправка з 03 червня 2026+380 (97) 220-42-20
Тарасповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пам'ятник на військового з білого граніту Viscount White та Букінського габро А15
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Одинарний |
| Вид | Стела |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Довжина | 2300 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Висота | 1960 мм |
| Вага | 1505 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 300 000 ₴
