
Пам'ятник на військового одинарний із граніту Човнової та Букінського габро А01
від 111 000 ₴
- Під замовлення
- Код: А01
Відправка з 04 травня 2026+380 (97) 220-42-20
Тарасповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пам'ятник на військового одинарний із граніту Човнової та Букінського габро А01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Одинарний |
| Вид | Стела |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Довжина | 2300 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 1730 мм |
| Вага | 1090 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 111 000 ₴
