
Пам'ятник одинарний з граніту Viskount White та Букинського габро Є14
від 105 000 ₴
- Під замовлення
- Код: Е14
Відправка з 04 травня 2026+380 (97) 220-42-20
Тарасповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пам'ятник одинарний з граніту Viskount White та Букинського габро Є14
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Одинарний |
| Вид | Стела |
| Розташування | Вертикальне |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Довжина | 2100 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Вага | 740 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 105 000 ₴
