
Пам'ятник подвійний з граніту Viskount White та Букінського габро Е59
від 225 000 ₴
- Під замовлення
- Код: Е59
Відправка з 04 травня 2026+380 (97) 220-42-20
Тарасповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пам'ятник подвійний з граніту Viskount White та Букінського габро Е59
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Подвійний |
| Вид | Стела |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Довжина | 2100 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Висота | 1650 мм |
| Вага | 1380 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 225 000 ₴
