Пам'ятник одинарний з Покостівського граніту та Букинського габро Vys 185
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Одинарний |
| Вид | Стела |
| Розташування | Вертикальне |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1350 мм |
| Вага | 640 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 51 000 ₴

