
Памятник на військового з білого граніту Viscount White і зеленого граніту човнова. А03
від 400 000 ₴
- Під замовлення
- Код: А03
Відправка з 04 травня 2026+380 (97) 220-42-20
Тарасповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Памятник на військового з білого граніту Viscount White і зеленого граніту човнова. А03
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Одинарний |
| Вид | Меморіальний комплекс |
| Розташування | Вертикальне |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 2130 мм |
| Вага | 1900 кг |
| Камінь | |
| Вид каменю | Човнова, Viscount White |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 400 000 ₴


